• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

VİZE HABER

Hoş geldiniz!

Üyelik Girişi
Takvim
İLANLAR
NAZMİ METİN

İNCEKORU MESİRE ALANI KİRALAMA İHALESİ YAPILDI

13/05/2022

İNCEKORU MESİRE ALANI KİRALAMA İHALESİ YAPILDI

İlçemiz Kırklareli yolu üzeri, Sergen sapağı mevkiinde bulunan İncekoru mesire alanının işletmeciliği yapılan kiralama ihalesi 8 yıllığına kiralandı.
Vize Belediyesi, Trakya Kalkınma Ajansı ile birlikte hazırladığı proje ile yeniden düzenlenen İncekoru Mesire alanının kiralama ihalesini 11 Nisan 2022 Çarşamba günü belediye nikah salonunda yaptı. 3 isteklinin katıldığı ihaleyi, yıllık 77 bin 500 lira bedel ile en yüksek teklifi veren May Nakliye Lojistik ve İnşaat şirketi aldı. 
Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamada bulanan Belediye Başkanı Ercan Özalp; “2021 yılında Vize Belediye Başkanlığı ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliği programı kapsamında yapılmış olan İnce Koru Mesire ve Kamp Alanı Düzenlemesi toplam da 557.981,20 bütçe ile Belediye ve Ajans ortaklığında yapılan proje ilçemize kazandırılmıştı. Bölgenin doğa ve kültür turizmi adına bir cazibe merkezi haline dönüştürülebilmesine katkı sağlayacak yenileşmelerle birlikte projenin içerisinde doğal yaşam ile uyumlu bir kamp alanı ve çevre düzenlemesi çalışması gerçekleştirdik. İncekoru’nun sağlıklı bir şekilde işletilebilmesi için yerel bir işletmeye kiralanmasını planladık. Bu kapsamda ihaleye 3 kişi katılım sağlamış olup, May Nakliye Lojistik ve İnş. San. Şirketi yetkilisi Yener Yücel’in teklifiyle 8 yıl süreyle yıllık 77.500.00 TL bedel ile yer kiralama ihalesi gerçekleştirilmiş olup sözleşme aşamasına geçilmiştir. En kısa sürede halkımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.- Sevil Demirel

 

790 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.877228.9929
Euro31.134931.2597
NECDET TEZCAN