• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

VİZE HABER

Hoş geldiniz!

Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
İLANLAR

Vize‘de Uzaktan Eğitime 40 Adet Tablet Desteği

26/02/2021

Vize‘de Uzaktan Eğitime 40 Adet Tablet Desteği

     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) öncülüğünde başlatılan tablet kampanyası kapsamında Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 40 adet klavyeli tablet bilgisayar imzalanan protokol ile Vize Kaymakamlığına Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne iletilmek üzere teslim edildi.
     VİZE HABER- 23 Şubat Çarşamba Günü Saat 11.30’ da Vize Kaymakamlığında Lüleburgaz TSO Meclis Başkanı Aytaç AKSOY, Yönetim Kurulu Başkanı İlhami CEBELLİ, Meclis Üyesi Cengiz ARDA ile birlikte Vize Kaymakamı Elif Canan TUNCER ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan DÜNDAR katıldı.
     Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı İlhami CEBELLİ ;” Lüleburgaz’da 100 adet klavyeli tablet bilgisayar desteğimizden sonra Vize de olan öğrencilerimizin Pandemi nedeniyle online eğitimde ihtiyaçlarını karşılamak üzere Meclis Başkanımız Aytaç AKSOY’un önerisi ile 20 adet kendisi,10 adet şahsım ve  10 adette Odamız Bütçemizden olmak üzere Vize ilçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edilmek üzere toplam 40 adet  tabletin  teminini sağlayarak  Vize Kaymakamımıza Milli Eğitim Müdürlüğe iletilmek üzere teslim ettik. Kardeşlerimizin eğitim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.
82 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Saat